Niecodziennych gości przyjął w swym gabinecie starosta Wadowicki Jacek Jończyk w czwartek (17.10). Ur
Mali goście w starostwie

Niecodziennych gości przyjął w swym gabinecie starosta Wadowicki Jacek Jończyk w czwartek (17.10). Urząd odwiedzili tego dnia uczniowie "zerówki" ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach.

Celem wizyty było zapoznanie dzieci z pracą urzędników i zadaniami realizowanymi przez starostwo. O tych kwestiach młodym interesantom w przystępny dla nich sposób opowiedziała Małgorzata Kłonowska-Jamróz z Biura Obsługi Zarządu.

Dzieci miały okazję zwiedzić pomieszczenia biurowe. Największą atrakcją była jednak wizyta w gabinecie starosty, gdzie każdy mógł przez chwilę posiedzieć w fotelu gospodarza powiatu. Niektórym tak bardzo to się spodobało, że pomimo ostrzeżeń starosty Jacka Jończyka, iż praca samorządowca wcale nie jest łatwa, zadeklarowali chęć objęcia tego stanowiska w przyszłości.

Na zakończenie wizyty lierownik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu Alina Wolas rozdała dzieciom i opiekunom drobne upominki.

(SP)
(zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Wadowicach)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 prawda 2013-10-18 13:58
już dzisiaj wielka odsłona afery wesz łonowych, dzisiaj dowiecie sie szczegołów
razem z filmikiem , który już jest na youtube
pozdrawiam, prawda
Cytować
+5 #2 daj szANSE INNYM 2013-10-18 15:07
Moje drogie dziadki.Nawet nie macie pojęcia jak ciężko jest mi...Panu Staroście załatwić pracę dla członka mojej zacnej rodziny!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.