Bez zmian na stanowisko dyrektora andrychowskiego ogólniaka. W wyniku przeprowadzonej procedury konkurso
Katarzyna Przebinda-Niemczyk dyrektorem andrychowskiego ogólniaka na kolejną kadencję

Bez zmian na stanowisko dyrektora andrychowskiego ogólniaka. W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej kandydatem na to stanowisko została pełniąca obecnie tę funkcję Katarzyna Przebinda-Niemczyk.

W wtorek (11.06) komisja konkursowa, powołana przez Zarząd Powiatu w Wadowicach zadecydowała, że  na stanowisko dyrektora w LO Andrychów powołana zostanie, pełniąca obecnie tę funkcję, Katarzyna Przebinda-Niemczyk.

W jej pracach brali udział starosta Mirosław Sordyl, wicestarosta Wojciech Polak, członek zarządu powiatu Sebastian Mlak - Radny Powiatu Wadowickiego, a także przedstawiciele kuratorium oświaty, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz związków zawodowych.

Po zatwierdzeniu postępowania konkursowego i powierzeniu przez Zarząd Powiatu stanowiska dyrektora K. Przebinda-Niemczyk będzie pełnić tę funkcję od 1 września br. przez kolejnych pięć lat – poinformowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Katarzyna Przebinda-Niemczyk była jedyną kandydatką na to stanowisko.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Janek 2024-06-11 14:46
Czy po każdym komunikacie Starostwa musimy oglądać tego Mlaka? Dałby se chłop na wstrzymanie bo boję się lodówkę otworzyć. Ma parcie na szkło bo merytorycznie to jeszcze dziecko
Cytować
+2 #2 uu 2024-06-11 16:03
Nie musimy. Możesz nie patrzeć :-). Pozwalam
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.