Campus Bemke zaprasza na bezpłatne warsztaty skierowane do wszystkich osób, które zainteresowane są K
Campus Bemke zaprasza na warsztaty z kompetencji przyszłości

Campus Bemke zaprasza na bezpłatne warsztaty skierowane do wszystkich osób, które zainteresowane są Kompetencjami Przyszłości, a w szczególności rodziców, którzy chcą świadomie i skutecznie przygotować swoje dzieci na wyzwania przyszłości.

Campus Bemke zaprasza  w czwartek (6.06) o godzinie 17:30 do auli na warsztaty zatytułowane "Kompetencje Przyszłości – Czym są i jak kształtować kompetencje przyszłości u swojego dziecka?".

W obliczu dynamicznie zmieniającego się świata, kluczowe staje się przygotowanie naszych dzieci do wyzwań przyszłości. Chcemy wspólnie zastanowić się, jakie umiejętności będą niezbędne do osiągnięcia sukcesu i jak możemy je skutecznie rozwijać u naszych dzieci – informuje dyrekcja placówki.

Program warsztatów obejmuje analizę  trendów i megatrendów oraz ich wpływ na przyszłość, identyfikację stałych elementów w zmiennym świecie, definicję i omówienie kompetencji przyszłości, praktyczne wskazówki dotyczące budowania i wzmacniania tych kompetencji czy przejście od amotywacji do motywacji wewnętrznej – porady praktyczne.

Warsztaty są dedykowane rodzicom, którzy pragną świadomie i skutecznie wspierać swoje dzieci w przygotowaniach do przyszłych wyzwań. Organizatorzy zapraszają również do przybycia z dziećmi – zapewniają opiekę oraz atrakcyjne zajęcia dla najmłodszych.

Warsztaty poprowadzi Bartłomiej Marszałek, dyrektor ds. Edukacji Pozaformalnej na Campusie Bemke, menadżer, trener i psycholog, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie kształtowania kompetencji przyszłości.

Zapisy TUTAJ


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 yanek 2024-06-05 17:30
kim jesteś? jesteś zwycięzcą, kim jesteś? jesteś...
widzę że kołczing wchodzi na wyższy poziom
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.