WCK przygotowało specjalną ofertę dla szkół oraz grup zorganizowanych, w ramach której dzięki jedn
WCK ze specjalną ofertą dla szkół i grup zorganizowanych

WCK przygotowało specjalną ofertę dla szkół oraz grup zorganizowanych, w ramach której dzięki jednemu biletowi można skorzystać z kilku atrakcji takich jak mini centrum nauki SOWA, kino czy Muzeum Miejskie.

Wadowickie Centrum Kultury przygotowało specjalną ofertę dla szkół oraz grup zorganizowanych, w ramach której dzięki jednemu biletowi można skorzystać z kilku atrakcji na mapie Wadowic.

Odwiedzający mogą zawitać do mini centrum nauki SOWA, skorzystać z seansu filmowego w Kino Centrum Wadowice oraz odwiedzić Muzeum Miejskie w Wadowicach, a to wszystko podczas jednej wycieczki!

WCK podzieliło aktywności w zależności od możliwości czasowych i finansowych uczestników.


- Pakiet podstawowy, trwa zaledwie 1,5 godziny i obejmuje Wizytę w SOWA (Strefa Odkrywania Wyobraźni Aktywności).

- Pakiet średni trwa około 2,5 godziny i zawiera także seans w Kino Centrum Wadowice.

- Najbardziej zaawansowany pakiet zawiera oprócz wizyty w SOWA i Kinie Centrum Wadowice także Aktywne zwiedzanie wystawy, “Wadowice – miasto, w którym wszystko się zaczęło” w Muzeum Miejskim.

Przypomnijmy, że wadowicka SOWA składa się z 18. angażujących eksponatów, dających możliwość samodzielnego eksperymentowania. Wystawę uzupełnia przestrzeń swobodnego tworzenia zwana Majsternią, gdzie każdy bez względu na wiek może zmierzyć się z zadaniem godnym prawdziwego podróżnika – odkrywcy!

Oprócz wizyty w SOWA WCK zaprasza na seans filmowy do Kino Centrum Wadowice. Poleca filmy dostępne w aktualnym repertuarze oraz seanse na zamówienie.

Aktywne zwiedzanie wystawy, “Wadowice - miasto, w którym wszystko się zaczęło” w Muzeum Miejskim w Wadowicach W zwiedzaniu wystawy pomogą muzealni przewodnicy, którzy poprowadzą uczestników przez sale ekspozycyjne, zachęcając wszystkich do poznawania historii miasta i codziennego życia w międzywojennych Wadowicach. Całość dopełnią różne aktywności proponowane zwiedzającym w poszczególnych przestrzeniach: pisanie gęsim piórem, przymierzanie dawnych strojów, wykonywanie prostych zabawek czy poszukiwania eksponatów.

Bilet zawierający wszystkie atrakcje kosztuje zaledwie 22 złotych od osoby (grupa minimum 40 osób, maksymalnie 50 osób). Istnieje możliwość wybrania określonej opcji oraz dokonania zmian w pakietach i dostosowania ich według potrzeb.

W razie pytań WCK zachęca do kontaktu: 33 82 331 56, 33 82 339 57 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.