Znany i lubiany muzyk Czesław Mozil oraz "Ojciec Jakub" czyli Michał Sikorski byli goścmi talent show
Czesław Mozil i Michał Sikorski w jury gimplowskiego talent show

Znany i lubiany muzyk Czesław Mozil oraz "Ojciec Jakub" czyli Michał Sikorski byli goścmi talent show w wadowickim "Gimplu".

Talent Gimpel to impreza organizowana przez samorząd uczniowski w I Liceum Ogólnokształcącym imienia Marcina Wadowity w Wadowicach, czyli popularnym "Gimplu", na której uczniowie prezentują swoje umiejętności, zaś jury, do którego zapraszane są znane osoby, ocenia ich talenty.

W tym roku w jury zasiedli lubiany i popularny muzyk Czesław Mozil oraz absolwent placówki Michał Sikorski, czyli popularny "Ojciec Jakub" z hitu Netflixa "1670". Nic więc dziwnego, ze sala gimnastyczna ogólniaka pękała w szwach. Impreza rozpoczęła się od Q&A z gośćmi, czyli popularnej formule zadawania pytań i odpowiedzi.

Następnie nasi uczniowie zaprezentowali nam swoje różnorodne talenty - śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumencie, układanie kostki rubika i inne, imponujące umiejętności wywołujące aplauz widowni – informuję I LO na swoim profilu Facebook

Napięcie sięgało zenitu, kiedy jury ogłaszało, którzy uczestnicy znaleźli się na podium oraz kto zdobył nagrodę publiczności. Na sam koniec  Czesław Mozil zagrał i zaśpiewał swoją piosenkę zaś zwycięzca konkursu, czuli Mikołaj Madej z klasy 1F, ponownie zaprezentował swój występ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.