W I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie powstanie "Chill room" - stre
W andrychowskim ogólniaku powstaje strefa relaksu

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie powstanie "Chill room" - strefa relaksu. Prace już się zaczęły.

To pomysł jeszcze z 2021 z czasów koronawirusa, ale dopiero teraz jest możliwość jego realizacji. W  I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie padła wtedy idea, aby  stare, od kilku lat nieużywane pomieszczenia kuchenne zmienić się w inspirujące miejsce relaksu i wzmacniania relacji dla licealistów. Miejsce, gdzie na przerwach można znaleźć chwilę wytchnienia, ale także czas na rozwój i rozwój. "Chill room" zaprojektowała absolwentka szkoły, projektantki wnętrz i architektka Anny Oleksy-Gołbya

Odbyło się kilka zbiórek na ten cel, jednak funduszy ciągle było za mało, aby ruszyć z projektem przebudowy i remontu starych od kilku lat nieużywanych pomieszczeń kuchennych.

Dyrekcja zwróciła się z problemem do Starostwa Powiatowego w Wadowicach o przyznanie środków w kwocie 129 tysięcy złotych na wykonanie niezbędnych prac budowlanych. Niedawno Zarząd Powiatu przychylił si ęjednogłośnie  do tego wniosku tak więc otrzymał on zielone światło.

Równocześnie wciąż trwa zbiórka na wyposażenie pomieszczeń TUTAJ.

Pracę już ruszyły:

Tak to wszystko  ma wyglądać:

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.