Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dąbrówce (gmina Stryszów) doczekała się sztandaru. Z tej o
Podstawówka w Dąbrówce ma nowy sztandar

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dąbrówce (gmina Stryszów) doczekała się sztandaru. Z tej okazji odbyła się tutaj uroczystość.

W piątek (26.01) w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce (gmina Stryszów)  odbyła się wyjątkowa uroczystość nadana sztandaru.

Wierzę, że nowy sztandar stanie się nie tylko symbolem szkoły, ale także inspiracją do osiągania wysokich standardów w nauce, pracy i relacjach społecznych. Niech jego obecność w murach Waszej placówki przypomina każdego dnia o obowiązkach, jakie na Was spoczywają, oraz o dumie z przynależności do tej wspaniałej społeczności szkolnej. Życzę, abyście pod sztandarem Janusza Korczaka rozwijali swoje talenty, zdobywali wiedzę oraz kształtowali się jako odpowiedzialni obywatele, gotowi do pełnienia ważnych ról w społeczeństwie – mówił podczas uroczystości wójt gminy Stryszów Szymon Duman.

Nie zabrakło przemówień zaproszonych gości, poświęcenia sztandaru, ślubowania uczniów a także występów artystycznych.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.