1100 uczniów w ramach lekcji wychowania fizycznego skorzystało już od chwili uruchomienia z  wadowick
Ponad tysiąc uczniów skorzystało w ramach lekcji z wadowickiego lodowiska

1100 uczniów w ramach lekcji wychowania fizycznego skorzystało już od chwili uruchomienia z  wadowickiego lodowiska na placu Jana Pawła II. Tafla cieszy się sporym powodzeniem wśród mieszkańców.

Jak poinformował burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński, już 1100 uczniów ze szkół z całej gminy Wadowice skorzystało bezpłatnie z lodowiska na rynku w ramach lekcji wychowania fizycznego. To jedna z możliwości skorzystania bezpłatnie z tafli uruchomionej 6 grudnia, w Mikołaja. Wystarczy  zgłosić grupę telefonicznie pod numer 572 227 406 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypomnijmy, że lodowisko na placu Jana Pawła II w Wadowicach działa od 6 grudnia. Obiektem zarządza firma sportive.pl Witolda Kolasy, właściciela Galicjanki. Czynne jest siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Wejście do strefy lodowiska (bez limitu czasowego, do czasu opuszczenia strefy) kosztuje  15 złotych za bilet normalny i 10 złotych za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora. Są też darmowe poniedziałki (do 15:00 za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z gminy Wadowice. Wymiary tafli to 18 na 25 metrów na specjalnym podeście nieingerującym w podłoże. Obok jest też strefa gastronomiczna, wypożyczalnia łyżew, kasków, chodzików do nauki jazdy, suszarki oraz ostrzałki.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.