Kolejny sukces uczennic fryzjerek z Niepublicznego Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice.
Kolejny sukces fryzjerek z ZDZ

Kolejny sukces uczennic fryzjerek z Niepublicznego Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice.

Kolejny sukces uczennic fryzjerek z Niepublicznego Technikum w Wadowicach Zespołu Doskonalenia Zawodowego Katowice. Dwie uczennice klasy II Aleksandra Góralczyk i Katarzyna Paździor oraz uczennica klasy III Tatiana Kłaput w sobotę (25.11) reprezentowały  szkołę w Turnieju Szkół Master School  jaki odbywał się w podczas Targów Hair & Beauty w Katowicach.

Dziewczyny brały udział w dwóch konkurencjach: FALE KLASYCZNE – wyciskanie fal na mokro – fryzura wykonywana na główce fryzjerskiej, tu bezkonkurencyjna okazała się być Tatiana oraz CRAZY WEDDING - fryzury ślubne damskie – fryzura wykonywana na modelkach dla których wcześniej dziewczyny samodzielnie przygotowywały stylizację
(suknia oraz makijaż). Ich prace zostały ocenione przez profesjonalne jury bardzo wysoko, co dało szkole 2 miejsce wśród kilkunastu placówek biorących udział w zawodach.

Zdobycie drugiego miejsca na Turnieju Szkół w ważnym dla nas konkursie jest niesamowitym przeżyciem i naszym powrotem do tradycji konkursowych. W minionych latach zdobywaliśmy w Katowicach najwyższe lokaty w konkursach indywidualnych! Tegoroczny Turniej Szkół był dla nas bardzo ważny.  Jak się okazuje jesteśmy nadal w czołówce najlepszych szkół kształcących fryzjerów stylistów – cieszy się dyrektor szkoły Zofia Wanat.

W przygotowaniach do konkursu uczennice wspierały n nauczycielki: Bernadeta Kruk, Paulina Zadora oraz Barbara Wójcik.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 MM 2023-12-10 15:09
BRAVO ZDZ ! Szczególne Gratulacje dla Tatiany
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.