Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 20 najzdolniejszych uczniów z gminy  Wadowice zostało nagrodzone styp
20 uczniów z gminy Wadowice dostało stypendia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 20 najzdolniejszych uczniów z gminy  Wadowice zostało nagrodzone stypendiami.

16 dyrektorów, 18 wyróżniających się nauczycieli oraz 20 najzdolniejszych uczniów zostało nagrodzonych w piątkowy (20.10) poranek w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Wszystko to z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach przygotowali z tej okazji kreatywny i treściwy występ artystyczny.

Gmina Wadowice nagrodziiła 20 najzdolniejszych uczniów, za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Wśród nich jest: Oliwia Świerkosz, Jan Ścibielski, Aurelia Puchała,  Wojciech Pietraszewski,  Wiktoria Król,  Katarzyna Czaicka, Kamila Nowak, Paweł Spyrka, Tomasz Biernacki, Lidia Szczurkowska, Daniel Bednarek, Dawid Adamus, Maria Mrzygłód, Nikodem Kondela, Iga Sparzyńska, Urszula Świętek, Nina Banasiak, Kamil Świętek, Mateusz Skalski oraz Grzegorz Świętek. Wyróżnieni uczniowie otrzymali stypendia w wysokości od 150  do 300 złotych, które będą otrzymywać przez 10 miesięcy.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej burmistrz Wadowic, Bartosz Kaliński podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w proces kształcenia i wychowywania młodego pokolenia. Nagrody otrzymało 16 dyrektorów szkół oraz 18 nauczycieli lokalnych placówek oświatowych. Wśród nich znaleźli się: Aneta Paleczna (SP1 w Wadowicach), Daria Prokopiuk (SP1 w Wadowicach), Barbara Figura (SP2 w Wadowicach), Beata Walus (SP2 w Wadowicach), Anna Kwaśniak (SP4 w Wadowicach),  Elżbieta Wysogląd-Jerdanek (SP4 w Wadowicach), Joanna Bartkowiak (SP5 w Wadowicach). Renata Kowalczyk (SP5 w Wadowicach), Joanna Brózda (SP w Babicy), Joanna Kozłowska (SP1 w Choczni), Anna Paterek (SP1 w Choczni),  Agnieszka Jusińska (SP2 w Choczni), Klaudia Fila (Zespół Szkół w Jaroszowicach), Klaudia Bąk (Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej),  Monika Moczydłowska (Szkoła Podstawowa w Wysokiej), Katarzyna Otomańska (Przedszkole Publiczne Nr 2 w Wadowicach), Joanna Ścibor (Przedszkole Publiczne Nr 3 w Wadowicach) oraz Urszula Maziarz (Przedszkole Publiczne Nr 5 w Wadowicach)(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Oby tak dalej 2023-10-21 17:35
Super! Szczere gratulacje za Wasze osiągnięcia!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.