Gmina Wadowice wraca  z kursem samoobrony dla kobiet, który zyskał ogromną popularność w 2019 roku.
Wadowice wracają z bezpłatnym kursem samoobrony dla kobiet

Gmina Wadowice wraca  z kursem samoobrony dla kobiet, który zyskał ogromną popularność w 2019 roku. To propozycja dla, które chcą czuć się bezpiecznie, dowiedzą się m.in. jak się bronić, jak nie wpaść w panikę w sytuacji kryzysowej, jaką postawę przyjąć, a jakich błędów unikać.

Zajęcia będzie je prowadził nieodpłatnie Rafał Czapla – instruktor karate, szkoleniowiec systemu samoobrony MDS (Mastro Defence System) oraz prezes Wadowickiego Klubu Sportowego SEIDO KARATE. Prowadzi ponadto treningi z Kobudo, Iaido i Kenjutsu.

W ramach zajęć odbędzie się także kurs pierwszej pomocy oraz spotkanie z funkcjonariuszem policji, który omówi m.in. prawne aspekty zastosowania środków obrony koniecznej.

Dzięki uprzejmości dyrekcji, zajęcia będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach przy ulicy Słowackiego, począwszy od 7 listopada, przez cztery kolejne wtorki w godzinach od 18:00 do 19.30.

Zapisy dla pań w wieku 18+ przyjmowane są w Wydziale Promocji w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, telefon 33 873 18 11 wewnętrzny 290, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach od 8:00 do 15:00.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Marcin 2023-10-19 21:05
a kiedy darmowy kurs dla facetów? gdzie to równouprawnieni e...
Cytować
0 #2 K7 2023-10-25 15:13
Cytuję Marcin:
a kiedy darmowy kurs dla facetów? gdzie to równouprawnieni e...

O czym Ty mówisz Marcin ? Równouprawnieni a nie ma i nie będzie . Kto wynosi meble na 4 piętro ? Wtedy nie krzyczą , że jest równouprawnieni e , bo jest przez baby traktowane wybiórczo i do tego ciągle mało im praw , chcą nowych - ale jakich ? Generalnie mają ich więcej niż mężczyzni . Im ciągle mało i mało - wszystkiego !
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.