Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieprzu wraz z salą gimnastyczną oraz wymiana dach
Ważna inwestycja w podstawówce w Wieprzu

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieprzu wraz z salą gimnastyczną oraz wymiana dachu domu nauczyciela to jedna z ostatnich inwestycji jaka zostanie zrealizowana przez na terenie gminy Wieprz w tym roku.

Zielone światło do realizacji projektu dał Zarząd Województwa Małopolskiego przyznając 90% dofinansowanie na realizację projektu (2,15 miliona złotych).  Dofinansowanie pochodzi ze środków Unii Europejskiej, a dokładniej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2013-2020.

Za sprawą pozyskanego wsparcia do końca 2023 roku wykonana zostanie izolacja cieplna stropu, wymieniona część stolarki okiennej i drzwiowej. Termomodernizacji poddane zostaną ściany oraz fundamenty. Na sali gimnastycznej zamontowana wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Ostatnim etapem będzie montaż instalacji fotowoltaicznej.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 M. 2023-10-24 12:04
Na ile ta szkoła jest dostępna dla dzieci na wózkach inwalidzkich?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.