14 dyrektorów oraz 36 nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych, dla których powiat wadowicki jes
Podziękowania, wyróżnienia i awanse z okazji Dnia Nauczyciela

14 dyrektorów oraz 36 nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych, dla których powiat wadowicki jest organem prowadzącym, odebrało od władz powiatu nagrody przyznane z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas 53. sesji Rady Powiatu w Wadowicach, która odbyła się w czwartek (12.10) dyrektorzy oraz nauczyciele  ze szkół i placówek oświatowych, dla których powiat wadowicki jest organem prowadzącym, odebrało nagrody przyznane z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wręczono także awanse na stopień nauczyciela mianowanego oraz puchary dla szkół za wyniki sportowe osiągnięte w minionym roku szkolnym.

Nagrody starosty odebrali tam dyrektorzy: Janina Turek – I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach, Katarzyna Przebinda-Niemczyk – I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, Piotr Janusiewicz – Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, Anna Knapik – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach, Jacek Zarzycki – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach, Tomasz Bizoń – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, Stanisław Gliwa – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy, Zbigniew Stradomski – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej, Marek Babik – Zespół Szkół Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie, Barbara Gizicka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie, Małgorzata Pasternak  – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kalwarii Zebrzydowskiej, Izabela Iwańska – Zespół Szkół Specjalnych w Wadowicach, Renata Szkut – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wadowicach i Krystyna Rajs – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Andrychowie.

Nagrody starosty z okazji Dni Edukacji Narodowej otrzymali następujący pedagodzy: Tomasz Cupak i Paulina Góra z I LO w Wadowicach, Iwona Kaczmarek, Anna Semik i Piotr Toma z I LO w Andrychowie, Danuta Mirocha i Agnieszka Książek z ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej, Anna Malczyk, Monika Mydlarz, Elżbieta Paluchowska, Barbara Popek i Iwona Wiercimak z CKZiU Nr 1 w Wadowicach, Joanna Gawęda, Bożena Różycka, Anna Gębala i Dorota Załuska-Oberpriller z CKZiU Nr 2 w Wadowicach, Monika Górkiewicz, Katarzyna Kocemba, Anna Oleksy-Szczygieł i Aneta Skowron z CKZiU w Andrychowie, Dagmara Magdalena Karpińska, Joanna Lempart-Musiał i Krzysztof Bartłomiej Wawro z ZS CKU w Radoczy, Anna Kurzydło i Magdalena Gaudyn z ZS Nr 2 w Andrychowie, Lilianna Klimowska-Pułka, Justyna Studnicka i Jerzy Chorąży z ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej, Maria Michalik i Wojciech Pabich z SOSW w Kaczynie, Anna Mrzygłód-Grabowska i Urszula Niesyty z SOSW w Kalwarii Zebrzydowskiej, Dominika Żak i Marta Zając z ZSS w Wadowicach, Anna Kasperkiewicz z PPP w Wadowicach i Anna Ogorzały z PPP w Andrychowie.

Podczas sesji 22 nauczycieli odebrało awanse na stopień nauczyciela mianowanego. Byli to: Marta Cebrat i Michał Madoń z I LO w Wadowicach, Agnieszka Kameduła z ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej, Artur Byrski i Patryk Kurek z CKZiU Nr 1 w Wadowicach, Kamil Kuzia z CKZiU Nr 2 w Wadowicach, Dorota Jura z CKZiU w Andrychowie, Bożena Pająk z ZS CKU w Radoczy, Krzysztof Budzowski i Katarzyna Łuszczek – Szlek z ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej, Wojciech Pabich i Paulina Moskała z SOSW w Kaczynie, Ewelina Firek, Małgorzata Malinka, Ewelina Michalska i Agnieszka Turek z SOSW w Kalwarii Zebrzydowskiej, Urszula Chachulska, Joanna Leśniak, Natalia Michniak, Ewelina Bik i Anna Wiercimak z ZSS w Wadowicach oraz Joanna Fiałek z PPP.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Przykre. 2023-10-14 16:37
Zenada ...
Cytować
+7 #2 M. 2023-10-14 21:12
Bardzo dziękuję za wzorowe podejście nauczycieli i młodzieży w dawnej szkole rolniczej w Radoczy do uczniów z niepełnosprawno ściami. Dziękuję bardzo.
Cytować
+3 #3 Przykro 2023-10-15 14:00
Ludzie na zdjęcia nie mają chyba ani godności ani honoru człowieka :(
Jeszcze pozować z tym cymbałem to tak jak by stanąć do zdjęcia z gównem albo przestępca
Wydaje mi się ze trzeba każdego wytykać na ulicy i napiętnowanie tylko to da efekt
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.