Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zachęca dzieci i młodzież
Stowarzyszenie zachęca do udziału w programie stypendialnym "Musicie od siebie wymagać"

Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zachęca dzieci i młodzież z terenu gminy Kalwaria Zebrzydowska do udziału w programie stypendialnym "Musicie od siebie wymagać".

Program jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych (klasy IV – VIII), którzy są zameldowani na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska. Stypendium trafi do potrzebujących i będzie  wspierało zdolną, utalentowaną młodzież, dzieci z rodzin o niskich dochodach. Stowarzyszenie  zachęca do składania wniosków o przyznanie stypendium. Prawo zgłaszania kandydatów do stypendium mają: rodzice bądź opiekunowie prawni, placówki oświatowe oraz członkowie Stowarzyszenia.

Zachęcam do składania wniosków stypendialnych, stowarzyszenie przyznając stypendia pragnie budować żywy pomnik Papieża. Stowarzyszanie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej wspiera również działalność charytatywną, a także podejmuje działania na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących wsparcia – mówi Tomasz Baluś Prezes Stowarzyszenia i dodaje Stowarzyszanie zajmuje się również pielęgnowaniem lokalnej tradycji i kultury, miedzy innymi poprzez organizację spotkań integrujących mieszkańców. Ważną część działania organizacji stanowi organizowanie wydarzeń charytatywnych oraz imprez kulturalnych i sportowych. Zachęcam również do współpracy z nami! – informuje prezes stowarzyszenia Tomasz Baluś.

Stowarzyszenie  w toku postępowania rekrutacyjnego dokona  oceny złożonych wniosków, przekazanie stypendiów nastąpi 22 października, w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Na realizacje programu towarzyszenie  otrzymało dotacje z gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Wypełnione wnioski o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami należy składać drogą elektroniczną na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy (18.10) do północy. Do wydrukowanego wniosku o przyznanie stypendium należy dołączyć obowiązkowo następujące załączniki: kserokopia świadectwa z minionego (poprzedniego) roku szkolnego, kserokopie dyplomów i wyróżnień (z bieżącego i minionego roku szkolnego). Wniosek dostępny jest TUTAJ.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 Robert 2023-10-18 19:40
Musi to na rusi a w Polsce jak kto chce.

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.