Przy Zespole Szkół Samorządowych w Inwałdzie odbędzie się uroczystość otwarcia i poświęcenia Sk
Przy szkole w Inwałdzie otworzą Skwer Pamięci Narodowej

Przy Zespole Szkół Samorządowych w Inwałdzie odbędzie się uroczystość otwarcia i poświęcenia Skweru Pamięci Narodowej. W programie program artystyczny, piknik ułański z prażonkami i grochówką, koncert pieśni i piosenek patriotycznych.

Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie zaprasza mieszkańców Inwałdu i gminy Andrychów na uroczystość otwarcia i poświęcenia Skweru Pamięci Narodowej, która odbędzie się w sobotę 16 września o godzinie 10:00 na terenie placówki.

Program wydarzenia:

godzina 10:00 – Uroczyste otwarcie i poświęcenie Szkolnego Skweru Pamięci Narodowej z towarzyszeniem Miejskiej Orkiestry Dętej Andropol
około godziny 10:30 – Program artystyczny dedykowany dziejom Polaków w latach 1939-1945 przygotowany przez uczniów, absolwentów i nauczycieli Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie.
godzina 13:00 – „Piknik Ułański”: spotkanie przy prażonkach i grochówce z kuchni polowej, słodki bufet, uczniowski przegląd pieśni o Ojczyźnie, prezentacja Szwadronu 21 Pułku Ułanów Nadwiślańskich, rodzinne atrakcje plenerowe.
godzina 15:00 – Koncert pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Andrychów.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.