W czerwcu w Parku Miejskim doświadczeni żołnierze nauczą bezpłatnie podstaw samoobrony mieszkanki Wa
Kurs samoobrony dla kobiet w parku. Taka propozycja wojskowych

W czerwcu w Parku Miejskim doświadczeni żołnierze nauczą bezpłatnie podstaw samoobrony mieszkanki Wadowic i okolic. Są chętne?

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. Szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbywać się będą w wybrane soboty i niedziele wiosną i latem w parkach miejskich, na plażach, w ośrodkach sportu i rekreacji na terenie całej Polski.

Akcja obejmuje też Wadowice, Wojskowe Centrum Rekrutacji organizuje szkolenia 17 i 18 czerwca w Parku Miejskim w Wadowicach. Szkolenie to 4 razy po 45 minut, połączone z teorią i praktyką.

Obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 693 820 964 lub 501 517 104. Dane potrzebne do rejestracji to imię, nazwisko, wiek, adres email, numer telefonu.

Więcej informacji TUTAJ.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 Piko 2023-05-21 18:48
A przed kim te mieszkanki miałyby się bronić???? Czy wam już na mózgi bije dokładnie?? Chyba tylko przed jedna nacja, bo jak historia się powtórzy to zrobią Polakom drugi Wolyn. Przecież do tej pory, nic w tej sprawie nie zrobiono. Może ktoś wreszcie poruszy ten temat.
Cytować
+1 #2 Jaryca 2023-05-22 04:44
Kobiet w parku? Poza parkiem nawet bardziej umiejętność obrony przed napastnikiem jest na wagę złota. A jeśli w Wadowicach w parku to związku z pojawieniem się tam większej grupy dzików. Rzekomo dziki schroniły się w parku uciekając z lasu przed odstrzałem. Sama na sam z dzikiem, po kobiet warto mężczyzn też przeszkolic chętni się znajdą na pewno. Propsy nagłówek mistrz .
Cytować
-1 #3 Maciej 2023-05-22 07:47
A prawda jest taka, że najlepszą samoobroną jest ucieczka i gaz pieprzowy.
Choćby jak wyszkolona kobieta, nie da rady z o wiele silniejszym mężczyzną, który ma przewagę zaskoczenia.

Moim zdaniem, to najważniejsze wyuczyć zachowań, typu - zagrożenie to uciekaj.
Jak masz krzyczeć, to krzycz "pożar" bo się pojawią ciekawscy, jak krzyczysz "pomocy", to nagle nikt nie będzie słyszeć.
Cytować
+1 #4 Piko 2023-05-22 15:29
Cytuję Piko:
A przed kim te mieszkanki miałyby się bronić???? Czy wam już na mózgi bije dokładnie?? Chyba tylko przed jedna nacja, bo jak historia się powtórzy to zrobią Polakom drugi Wolyn. Przecież do tej pory, nic w tej sprawie nie zrobiono. Może ktoś wreszcie poruszy ten temat.

Niektórym to się nie podoba, ale trzeba sie z prawdą zderzyc, inaczej zatracimy człowieczeństwo https://youtu.be/6TMaVwxJ8EE
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.