Duże zainteresowanie i podziw oglądających wzbudziła prezentacja uczniów i nauczycieli ZDZ w Wadowic
Oni znają się na fryzjerstwie

Duże zainteresowanie i podziw oglądających wzbudziła prezentacja uczniów i nauczycieli ZDZ w Wadowicach na XII Konkursie Fryzjerskim o Puchar Śląska 2012. Nie zabrakło również nagród. To kolejne już sukcesy tej szkoły.

W tegorocznym Pucharze Śląska, który odbył się w Sosnowcu szkoła fryzjerska Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Wadowicach odegrała niemałą rolę. Po raz pierwszy zostali zaproszeni przez organizatorów do prezentacji szkoły na dużej scenie festiwalu fryzjerskiego w gronie najlepszych szkół w Polsce.

"Nasza prezentacja wzbudziła duże zainteresowanie i podziw oglądających. Pokaz był transmitowany przez TV Pucharu. Na pokazie mogliśmy podziwiać nowe kreacje Dominiki Giermańskiej. Pokaz przygotowali Jacek Kania, Zuzia Stwora, Mateusz Karpierz i uczniowie klas I i II Technikum Fryzjerskiego w Wadowicach" - informuje nas Zofia Wanat, Dyrektor Szkoły

Halina Pinkas, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Fryzjerskim w Wadowicach została wyróżniona prestiżowym tytułem "Ambasadora Fryzjerstwa". To tytuł dla osób, które aktywnie wpływają na rozwój fryzjerstwa w Polsce. W przypadku nauczycielki podkreślano jej ogromny wysiłek w stronę kształcenia młodych fryzjerów, kształtowania ich osobowości i wpływania na rozwój indywidualnych karier zawodowych.

W konkurencjach najwyższą pozycje zdobyła Lena Czechowicz, uczennica klasy II Technikum fryzjerskiego, która zdobyła I miejsce w kategorii damskiej, w konkurencji "Fryzura karnawałowa włosy spięte do góry". Została przygotowana przez Halinę Pinkas.

Klaudia Wójcik, uczennica klasy I Technikum fryzjerskiego zdobyła III miejsce w kategorii męskiej "Modelowanie włosów długich". Została przygotowana przez Barbarę Wójcik, oraz Lucjana Szajbela. Za całokształt zdobyła III miejsce w ogólnej klasyfikacji Pucharu Śląska.

Bartek Nguyen Ngoc uczeń klasy III Technikum Fryzjerskiego zdobył II miejsce w kategorii męskiej "Modne strzyżenie i modelowanie". To również uczeń Haliny Pinkas, przygotowany przez Gabriela Głazowskiego.

Izabella Janecka, uczennica klasy II Uzupełniającego Technikum Usług Fryzjerskich zdobyła za całokształt III miejsce w Pucharze Śląska, została przygotowana przez Barbarę Wójcik

"To dla nas zaszczyt i potwierdzenie , że starania całej społeczności szkolnej, dyrekcji , nauczycieli uczniów nie idą na marne. Ciężka praca i konsekwencja w realizacji popłaca" - dodaje Zofia Wanat.

(MG)
(zdjęcia: ZDZ w Wadowicach)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 maciek 2012-11-26 16:14
a tej z prawej str to co sie stało?? tragedia fryzura jak i makijaz
Cytować
+3 #2 Miłośnik Spiewania 2012-11-26 16:34
Lenka fajna. Niezła babeczka się zrobiła.
Cytować
+2 #3 fashion victim 2012-11-26 18:42
Jeśli chodzi o kolekcje to nie pasuje na ten "sezon" i nie jest dopracowana. Nie pasuje kompletnie do tych fryzur ponieważ wszystko się zlewa... Pokaz miał przecież pokazać fryzury... Kawałki materiałów i tiul każdy może zszyć i doczepić kwiatuszki... następnym razem radzę lepiej przemyśleć w czym mają wystąpić modelki...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.