Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Klimaty” podbiły swoim pysznym jedzeniem krakowski Festiwal Kó
Gospodynie z Barwałdu podbiły festiwal kulinarny w Krakowie

Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Klimaty” podbiły swoim pysznym jedzeniem krakowski Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni" w nagrodę trafiając do wielkiego finału w Warszawie.

W niedzielę (17.07) na Placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu odbył się  finał małopolskiego Festiwalu „Polska Od Kuchni”. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Swojskie Klimaty” z Barwałdu Średniego obchodzące swoje dziesięciolecie, zakwalifikowały się do finałów aż w 4 kategoriach: konkursie artystycznym, kulinarnym, "Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa" i miss publiczności.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji. Warto dodać, że z powiatu wadowickiego w finałach startowały także panie z Jaroszowic zajmując dosyć wysokie lokaty.

Koło Gospodyń Wiejskich "Swojskie Klimaty" z Barwałdu Średniego zdobyło II miejsce w kategorii "Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa" zaś prezes tego koła, Agata Leja zdobyła koronę I Wicemiss i Miss Publiczności.

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie w Konkursie Festiwal Polska Od Kuchni. Dzięki Wam weszłam do finału i ponownie KGW „Swojskie Klimaty” ma możliwość wyjazdu do Warszawy. Ponad to w kategorii Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa uzyskałyśmy II miejsce dzięki Waszemu wsparciu SMS i lajkach na Facebook – informuje na Facebooku pani Agata Leja, prezes KGW "Swojskie Klimaty" z Barwałdy Średniego

Panie z Barwałdu zakwalifikowały się na wielki finał, który odbędzie się już 1 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Obszerna relacja z wydarzenia na portalu Kalwaria24.pl TUTAJ.

(AS)
(źródło: Kalwaria24.pl)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+3 #1 pan 2022-07-23 12:01
Pani z prawej ładna 8)
Cytować
+4 #2 Zenek 2022-08-01 10:44
Dotacje do kół gospodyń wiejskich - kolejny impuls proinflacyjny.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.