Klasy wojskowe Zespołu Doskonalenia Zawodowego  Andrychów, Oddziały Przygotowania Wojskowego w grupie
Klasy wojskowe ZDZ Andrychów w grupie najlepszych szkół wojskowych w Polsce

Klasy wojskowe Zespołu Doskonalenia Zawodowego  Andrychów, Oddziały Przygotowania Wojskowego w grupie najlepszych szkół wojskowych  w Polsce!

Drużyna ZDZ w Andrychowie w składzie Damian Dubiel, Dawid Gawęda, Mikołaj Graca, Dawid Jaromir, Martyna Karcz, Patryk Kozioł, Szymon Król, Patrycja Leśniak, Dawid Łysoń, Daniel Łysoń, Arkadiusz Matusiak, Klaudia Mrzygłód, Julia Ramęda, Dominika Stanek, Tomasz Studnicki, Jakub Tomiak, Kacper Walusiak, Kamil Wojtyła, Natalia Żurek i Konrad Żydek wywalczyła awans na VII Centralny Zlot Klas Mundurowych – Orzysz 2022.

Zlot odbędzie się w dniach 17-24 lipca na terenie OSPWL w Bemowie Pilskim. Udział młodzieży jest bezpłatny. Program obejmuje szkolenie wojskowe oraz zwiedzanie miejsc związanych z historia drugiej wojny światowej.

Kadeci brali udział w eliminacjach, zawodach sportowo- obronnych, gdzie przeszli prawdziwy test umiejętności i sprawności fizycznej. Przed nimi znalazły się takie zadania jak maszobieg, pierwsza pomoc, bieg w maskach, rzut granatem, strzelanie, rozkładanie i składanie broni, czołganie się, przeprawa wodna i inne. Organizatorem Zawodów była Centralna Wojskowe Centrum Rekrutacji w Warszawie..

To dla nas wyróżnienie i zaszczyt, Jesteśmy w grupie najlepszych szkół wojskowych w Polsce, realizujemy program Ministerstwa Obrony Narodowej- Oddziały Przygotowania Wojskowego. Mamy najlepszą kadrę szkoleniową i młodzież zdolną ambitną i niepowtarzalną, która pracuje mimo , że to okres wakacji. Można powiedzieć jesteśmy skazani na sukces !!! Gratuluje Wam kochani i dziękuję że jesteście !!! – mówi Zofia Wanat, dyrektor Zespołu Szkół w Andrychowie, szkoły w Andrychowie, Wadowicach i Kętach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 wacek 2022-07-14 08:57
tak szkolcie sie ,bediecie miesem armatnim anglosasow jak zawsze w histori,juz wam to polsko jezyczni popisowcy i szabes goje zorganizuja beda walczyc do ostatniego polaka
Cytować
0 #2 inti 2022-10-25 00:35
Cytuję wacek:
tak szkolcie sie ,bediecie miesem armatnim anglosasow jak zawsze w histori,juz wam to polsko jezyczni popisowcy i szabes goje zorganizuja beda walczyc do ostatniego polaka


Pieprz się rusku.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.