27 osób wzieło udział w II edycji konkursu "Mam zawód. Mam fantazję" który odbył się w Niepublicz
Mają zawód, mają fantazję!

27 osób wzieło udział w II edycji konkursu "Mam zawód. Mam fantazję" który odbył się w Niepublicznym Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice. Zadaniem uczestników było wykonanie trzech technik ondulacji wodnej oraz stylizacji XXI wieku Techno-Trendy.

Kilka dni temu w Niepublicznym Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice odbył się Konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski w Krakowie w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce. W naszym województwie zostały wybrane najlepsze szkoły w których przeprowadzono konkursy w różnych branżach.

W szkole odbył się konkurs w branży usługowej- czyli Fryzjersko Kosmetyczny konkurs "Mam zawód. Mam fantazję - Stylista XXI wieku - Techno- Trendy". Udział w konkursie brały drużyny czteroosobowe, których zadaniem było wykreować wizerunek postaci. Ponadto uczennica szkoły Dominika Giermańska przygotował własną kolekcję oraz pokaz mody " Z nutką rocka".

W konkursie wzięło udział łącznie 27 osób. Zadaniem uczestników było wykonanie trzech technik ondulacji wodnej oraz stylizacji XXI wieku - Techno-Trendy. Maksymalna ilość możliwych do otrzymania punktów to 720. Efekty pracy oceniało 4 sędziów.

Wyniki:

I miejsce:
Niepubliczne Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice w składzie: Aleksandra Kurosad, Marta Homel, Karolina Piętoń, Beata Bodzioch - Zespół nr 6 uzyskując 680 pkt.

II miejsce:
Niepubliczne Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice w składzie: Klaudia Cycoń Lena Czechowicz, Małgorzata Matys - Zespół nr 2 uzyskując 629 pkt.

III miejsce:
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie w składzie: Natalia Ptasińska, Natalia Kurczab, Justyna Łątka, Angelika Radoch - Zespół nr 1 uzyskując 560 pkt.

(MG)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.