Dwoje absolwentów szkół średnich w podległych powiatowi wadowickiemu  otrzymało Złote Indeksy, up
Złote Indeksy Akademii WSB także dla absolwentów naszych powiatowych szkół

Dwoje absolwentów szkół średnich w podległych powiatowi wadowickiemu  otrzymało Złote Indeksy, uprawniające do odbywania na Akademii WSB studiów I stopnia w trybie stacjonarnym.

Jak cieszą się władze powiatu, ta relacja staje się coraz silniejsza a naszej młodzieży przynosi wymierne korzyści. 8 lipca 2021 roku powiat wadowicki podpisał umowę o współpracy z Akademią WSB, jedną z najwyżej notowanych niepublicznych szkół wyższych w naszym kraju. Niespełna rok później, bo 29 kwietnia tego toku dwoje absolwentów szkół średnich podległych naszemu powiatowi otrzymało Złote Indeksy, uprawniające do odbywania na Akademii WSB studiów I stopnia w trybie stacjonarnym.

Jedna z wyróżnionych osób zadeklarowała aplikację na kierunek Inżynieria zarządzania, druga wybrała Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Uroczystość wręczenia maturzystom „Złotych Indeksów Akademii WSB” zorganizowano w partnerskiej placówce uczelni – Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy.

Przypomnijmy. Akademia WSB to jedna z najwyżej notowanych szkół wyższych w naszym kraju: w prestiżowym rankingu Perspektyw 2021 zajęła trzecie miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych. W rankingu Uczelni Akademickich 2021 znalazła się na 35. miejscu w Polsce wśród wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych posiadających uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.