Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach oraz Stowarzyszenie "Per la Musica"  zaprasza na
Szkoła muzyczna zaprasza do bezpłatnego muzycznego przedszkola

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach oraz Stowarzyszenie "Per la Musica"  zaprasza na Wadowickie Wiosenne Przedszkole Muzyczne!

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach oraz Stowarzyszenie "Per la Musica"  zaprasza na Wadowickie Wiosenne Przedszkole Muzyczne. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat i odbędą się 30 kwietnia, 7 maja oraz 14 maja w budynku szkoły przy ulicy Legionów 11.

Zajęcia obejmują godzinę lekcyjną rytmiki oraz prezentacje poszczególnych instrumentów a także konsultacje z nauczycielami i próby zagrania na konkretnym instrumencie.

Zgłoszenia odbywają się poprzez formularz elektroniczny zamieszczony na stronie www.psmwadowice.pl. W razie pytań można dzwonić pod numer telefonu 695 958 455.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.