Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach podpisała porozumienie o współpracy w zakresie praktyk zawodowy
Wadowicka komenda policji podpisała porozumienie z oświęcimską uczelnią

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach podpisała porozumienie o współpracy w zakresie praktyk zawodowych  Małopolską Uczelnią Państwową w Oświęcimiu.

W czwartek (24.03) komendant powiatowy policji w Wadowicach  mł. insp. Arkadiusz Śniadek podpisał porozumienie o współpracy  w zakresie praktyk zawodowych z Małopolską Uczelnią Państwową im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu reprezentowaną przez Rektor dr Sonię Grychtoł, prof. MUP.

Głównym celem porozumienia jest wzbogacenie efektów uczenia się i dopełnienie kształcenia studentów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o aspekty praktyczne.

Ponadto współpraca obejmie tworzenie trwałych ram współpracy, budowę mechanizmów przygotowania kadr dla potrzeb rynku pracy w dziedzinie nauk społecznych, nauk inżynieryjno-technicznych, nauk humanistycznych, nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz innych realizowanych w Uczelni, organizowanie seminariów, konferencji, paneli dyskusyjnych, warsztatów, szkoleń itp., spotkania konsultacyjne przedstawicieli obu jednostek w sprawach działalności naukowej, rozwojowej, organizacyjnej, dydaktycznej i promocyjnej, wsparcie przy tworzeniu nowych i doskonaleniu istniejących kierunków studiów oraz programów kształcenia uwzględniających zmiany zachodzące w otoczeniu społeczno-gospodarczym, realizację wspólnych projektów badawczych, eksportowych, edukacyjnych i innych oraz tworzenie ram do organizacji zajęć praktycznych oraz praktyk zawodowych.

(AS)
zdjęcia: KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 Krzysztof7 2022-03-26 17:22
I co z tego wynika ? Ktoś wezmie pieniądze za to i co to pomoże ? Nie widzę pozytywów.
Cytować
0 #2 bezprzebaczenia 2022-03-27 11:01
"Ponadto współpraca obejmie tworzenie trwałych ram współpracy, budowę mechanizmów przygotowania kadr dla potrzeb rynku pracy w dziedzinie nauk społecznych, nauk inżynieryjno-te chnicznych, nauk humanistycznych , nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz innych realizowanych w Uczelni, organizowanie seminariów, konferencji, paneli dyskusyjnych, warsztatów, szkoleń itp., spotkania konsultacyjne przedstawicieli obu jednostek w sprawach działalności naukowej, rozwojowej, organizacyjnej, dydaktycznej i promocyjnej, wsparcie przy tworzeniu nowych i doskonaleniu istniejących kierunków studiów oraz programów kształcenia uwzględniającyc h zmiany zachodzące w otoczeniu społeczno-gospo darczym, realizację wspólnych projektów badawczych, eksportowych, edukacyjnych i innych oraz tworzenie ram do organizacji zajęć praktycznych oraz praktyk zawodowych.
Niezły bełkot.
Czyli co właściwie będą robić policjanci w tym projekcie
Cytować
0 #3 berek 2022-04-03 11:43
To ta "uczelnia" męża Szydlowej?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.