I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie ma zamiar utworzyć w placówc
Andrychowskie liceum che utworzyć strefę relaksu dla uczniów. Każdy może pomóc

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie ma zamiar utworzyć w placówce strefę relaksu dla uczniów. Pomóc może każdy, wpłacając darowiznę na ten cel.

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie chciałaby stare, od kilku lat nieużywane pomieszczenia kuchenne zmienić się w inspirujące miejsce relaksu i wzmacniania relacji dla licealistów. To ważne w dobie koronawirusa: nauki zdalnej, ograniczenia kontaktów społecznych, odwołanych imprez czy  ciągłego niepokoju o zdrowie i o przyszłość.

Wierzą, że dzięki zaangażowaniu całej społeczności placówki - uczniów, rodziców, nauczycieli oraz absolwentów - są  w stanie zrealizować niezwykły projekt Chill room’u , który jest prezentem dla szkoły od absolwentki, projektantki wnętrz i architektki Anny Oleksy-Gołby.

Nie ustajemy w szukaniu sposobów na to, żeby nasza Szkoła kojarzyła się uczniom nie tylko z miejscem wszechstronnego rozwoju, ale również z miejscem, do którego chcą przychodzić, bo wiedzą, że spotkają w nim wyjątkowych, inspirujących, pełnych pasji ludzi. Naszymi marzeniami staramy się zarażać innych a ponieważ społeczność naszego Liceum tworzą niezwykle otwarte, utalentowane i bardzo nam życzliwe osoby, kolejne nasze marzenie może się wkrótce spełnić. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć przestrzeń, w której spotkają się młodość i spontaniczność Uczniów (w czasie lekcji, przerw, zajęć pozalekcyjnych) oraz doświadczenie i moc wspomnień Absolwentów i Rodziców ( w czasie jubileuszowych spotkań rocznikowych, zebrań Rady Rodziców)" – mówi Katarzyna Przebinda-Niemczyk, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie.

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć liceum w realizacji tego marzenia, proszeni są  zakup cegiełek w szkole (u pań Wicedyrektor - sala 21) lub o wpłaty na konto:

Koło Przyjaciół Liceum przy Towarzystwie Miłośników Andrychowa
85 8110 0000 2001 0000 0680 0003
KRS 0000069770

Darowiznę wpłaconą na to konto można odliczyć od podatku. A przy okazji zapewnić sobie nie tylko dozgonną wdzięczność obdarowanych, ale i odrobinę nieśmiertelności – dodaje Katarzyna Przebinda-Niemczyk, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-4 #1 Kastys 2021-11-30 18:19
Niech zaczerpną wiedzy u Trzaskowskiego ps. Czajka i Klinowskiego ps. Sułtan. Ci bossowie paletowej krainy na pewno podpowiedzą im jak zmarnować kupę kasy na gówniane pomysły.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.