Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku po długiej przerwie wznawia swoją działalność. Gościem honoro
Inauguracja WUTW z Ewą Wachowicz

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku po długiej przerwie wznawia swoją działalność. Gościem honorowym inauguracji roku akademickiego będzie znana i lubiana szerokiej publiczności Ewa Wachowicz. Miss Polonia opowie o Koronie Wulkanów Ziemi!

Pandemia i obostrzenia sanitarne uniemożliwiły działalność Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po rocznej przerwie blisko 200 studentów weźmie udział w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego. Po inauguracji Ewa Wachowicz podzieli się z publicznością swoją niezwykłą pasją jaką jest wędrówka po wulkanach Ziemi i opowie o innych, głównie kulinarnych zamiłowaniach.

Spotkanie w sali teatralnej WCK jest otwarte dla szerszej publiczności. Darmowe wejściówki na spotkanie WUTW wciąż są dostępne w sekretariacie WCK. Rozpoczęcie roku akademickiego i spotkanie z Ewą Wachowicz odbędzie się w poniedziałek (4.09) o godzinie 17:00 w sali teatralnej.

Ewa Wachowicz - Miss Polonia 1992, III Miss World 1992 i Miss World University 1993. Studiowała w krakowskiej Akademii Rolniczej i Akademii Ekonomicznej. Przez 472 dni pełniła funkcję rzecznika prasowego w rządzie Waldemara Pawlaka. Za słynne słowa: „Premierowi się nie odmawia” otrzymała „Srebrne Usta” w plebiscycie radiowej „Trójki”. Ewa Wachowicz jest producentką TV, związana z telewizją Polsat,  specjalizującą się w tematyce kulinarnej.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 Maka Paka 2021-09-29 16:56
Będzie spala w namiocie.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.