Podczas kolejnej akcji "Zdrowe Wadowice" organizowanej przez Neurocentrum przy współpracy z magistratem
W parku za darmo szereg badań dla mieszkańców. Kolejna akcja "Zdrowe Wadowice"

Podczas kolejnej akcji "Zdrowe Wadowice" organizowanej przez Neurocentrum przy współpracy z magistratem, w Parku Miejskim mieszkańcy Wadowic będą mogli bezpłatnie wykonać szereg badań.

W  niedzielę (12.09) w godzinach od 10:00 do 17:00 w Parku Miejskim w Wadowicach  każdy mieszkaniec gminy będzie mógł bezpłatnie skorzystać z wielu badań oraz porad medycznych, których udzielać będą lekarze – specjaliści. Oferta jest  bardzo szeroka, skierowana zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Mieszkańcy Wadowic będą mogli wziąć udział w bezpłatnych badaniach w kierunku:

- USG tarczycy,
- echo serca,
- EKG,
- USG piersi,
- pomiar ciśnienia tętniczego krwi,
- oznaczenie poziomu cukru,
- pznaczenie rodzaju i poziomu cholesterolu,

Lekarze przeprowadzać też będą bezpłatne konsultacje dermatologiczne, kardiologiczne, reumatologiczne, dietetyczne, internistyczne, stomatologiczne oraz konsultacje lekarza chorób zakaźnych. Dodatkowo można będzie wziąć udział w badaniu konsultacji neurologopedy oraz w konsultacji z psychologiem dziecięcym.

Akcja „Zdrowe Wadowice”  finansowana jest ze środków Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 Certyfikat 2021-09-07 12:14
Radni tzw. opozycyjni, a zwłaszcza jeden powinni sobie zrobić badanie i przedstawić społeczeństwu certyfikat zaszczepienia na wściekliznę, a dodatkowo certyfikat odbycia detoksu i certyfikat na brak obecności HIV. A jak nie przedstawi to wykluczyć go ze społeczeństwa. Menda jedna powinna być z tego zadowolona, bo przecież, jak sam siebie określił, jest "medycznym zamordystą", więc MY MIESZKAŃCY ŻĄDAMY tych certyfikatów od opozycji!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.