Technikum Informatyczne w Wadowicach ZDZ Katowice wspólnie z Esports Association zapraszają na  I Turn
Uwaga uczniowie szkół podstawowych! Szykuje się I Turniej esportowy w LOL!

Technikum Informatyczne w Wadowicach ZDZ Katowice wspólnie z Esports Association zapraszają na  I Turniej Esportowy w League of Legends o Puchar Dyrektora Szkoły.

Ten rok szkolny jest szczególny jednak uczniowie naszego technikum informatycznego w WadowicachZDZK Katowice nie zwalniają tempa - realizują zajęcia e-sportowe zdalnie! Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów z Stowarzyszenia Esport Association.  Podczas treningów uczniowie doskonalą swoje umiejętności gry w  League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive.

Zajęcia esportowe w szkole  to zajęcia dodatkowe jakie proponowane są uczniom, którzy decydują się na naukę w technikum informatycznym. Poza przygotowaniami do egzaminów zawodowych wszyscy chętni mają możliwość realizowania takich zajęć także w nowym roku szkolnym 2021/2022. Na zakończenie tegorocznych zajęć szkolni trenerzy zapraszają na turniej "O Puchar Dyrektora Szkoły w LOL" .

Turniej organizowany jest dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych, oraz uczniów ZDZ Wadowice. Rozgrywki odbędą się online w dniach 14-15 czerwca 2021.14 czerwca w godzinach od 18:00 do 21:00. 15 czerwca – finał w godzinach od 16:00 do 18:00.

Po więcej szczegółów szkoła zaprasza na swoje social media
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1l6cCfOpj
FB https://www.facebook.com/ZDZwWadowicach
IG- https://www.instagram.com/zdzwadowice/
stronę http://www.szkoly.wadowice.zdz.pl/

Jesteśmy także dostępni w szkole od poniedziałku do piątku od 7-15 oraz z pod numerami telefonów 33/873 14 74 lub 665 455 077 – informuje nasz Zofia Wanat, dyrektor szkoły

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.