Rozpoczęła się III edycja telewizyjnego turnieju Sukces na bank. Już po raz drugi drużyna z wadowick
Ekonomiści "Tischnera" w TVP

Rozpoczęła się III edycja telewizyjnego turnieju Sukces na bank. Już po raz drugi drużyna z wadowickiego „Tischnera” (CKZiU nr 1 w Wadowicach) pojawiła się w ćwierćfinałach telewizyjnych.

Tym samym zmagania uczniów Technikum nr 2 : Izabeli , Radka, Arka, Karoliny na czele z kapitanem Danielem będziemy mogli oglądać na antenie TVP3, a także na na oficjalnym kanale teleturnieju w serwisie YouTube. Czy poradzą sobie z wyzwaniem? Na pewno nie zabraknie emocji i prawdziwej rywalizacji!

Trzymajcie kciuki przed telewizorami, a na pewno zobaczycie wadowicką drużynę w kilku odcinkach finałowych!

Sukces na bank  to ogólnopolski turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany dla szkół średnich – liceów i techników. W teleturnieju gra prawdziwa ekonomiczna ekstraklasa, czyli 16 najlepszych szkół w Polsce wyłonionych za pomocą testu online. Pod okiem doświadczonych ekspertów oraz czujnego prowadzącego Rafała Patyry walczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych!

Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwa Karolina Żmuda odkrywając przed nimi tajniki ekonomii, finansów i bankowości, co pozwoliło naszej reprezentacji ponownie pojawić się na antenie. W studiu TVP Bydgoszcz uczniom kibicowała Monika Wanat.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.