Gmina Wieprz we współpracy z Zespołem Szkolno–Przedszkolnym w Nidku zaprasza dorosłych mieszkańcó
Bezpłatne warsztaty dla mieszkańców gminy Wieprz. Jest nauka pilotażu dronów

Gmina Wieprz we współpracy z Zespołem Szkolno–Przedszkolnym w Nidku zaprasza dorosłych mieszkańców gminy Wieprz do udziału w nieodpłatnych warsztatach /szkoleniach. oferta jest szeroka, zobaczcie szczegóły!

Jeżeli jesteś osobą dorosłą (w szczególności masz 45 lat  lub więcej) , mieszkasz na terenie gminy Wieprz i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje, albo chciałbyś spróbować sił w nowym zawodzie, zdobyć nowe umiejętności, a przy tym miło spędzić czas,  to gmina Wieprz ma ofertę dla ciebie.

Skontaktuj się z Lokalnym Ośrodkiem Wiedzy i Edukacji, który swoją siedzibę ma w szkole podstawowej w Nidku, pod adresem Nidek, ulica św. Judy Tadeusza 2, 34-122 Wieprz (budynek szkoły). Telefon 33 875 58 11 (kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji (LOWE) od czerwca w swojej ofercie dla mieszkańców przygotował:

- Warsztaty pilotażu dronów (przygotowujące do egzaminu ULC);
- Warsztaty fotograficzne (fotografia plenerowa, fotografia portretowa, fotografia okolicznościowa);
- Warsztaty językowe (język angielski, język hiszpański) z położeniem nacisku na umiejętności porozumiewania się;
- Warsztaty kosmetyczne;
- Warsztaty krawieckie;
- Warsztaty fryzjerskie;
- Kurs florystyczny;
- Warsztaty kelnerskie;
- Szkolenie z obsługi komputera (Praca z arkuszem kalkulacyjnym);
- Warsztaty tworzenia ogrodów i lasów w szkle;
-Warsztaty tworzenia biżuterii (bransoletka, kolczyki, naszyjnik);
- Konsultacje z dietetykiem;
- Rehabilitacja.

Dodatkowo dla zainteresowanych oferują możliwość rozmowy z doradcą zawodowym.  Wszystkie zajęcia odbywać będą się na terenie gminy Wieprz. Część z nich organizowana będzie u lokalnych przedsiębiorców. Materiały szkoleniowe zapewnia organizator.

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się grupy 4 – 5 osób zainteresowanych udziałem w danej formie wsparcia. Czas rozpoczęcia zajęć, liczba godzin, dzień tygodnia, częstotliwość zostaną dostosowane do uczestników.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Nidku powstał w ramach umowy grantowej zawartej z Fundacją Małopolska Izba Samorządowa, która w partnerstwie realizuje projekt „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych 2”, POWR.02.14.00-00-1007/19 dofinansowany z Funduszy Europejskich.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Mariolka@ 2021-06-06 14:50
Państwo polskie , pomyślało o tym , aby wszystkich tych , którzy posiadają drony zarejestrować dobrowolnie , podstępem , lub przymusem . Nie możesz człeku czuć się wolnym w tym kraju , musisz być zarejestrowany , bowiem możesz cos zobaczyć , coś usłyszeć , a władzy naszej koszernej może to się nie spodobać , wiec wymyślają kursy , aby wszyscy się ujawnili . To samo jest z dostępem do broni palnej . Himalaje problemów , tylko po to , żebyś był :szczęśliwy" Boją się wszystkiego , taki kraj , takie i przybłędy nim rządzą. Osobiście czuję się osobą na szyi której każdego dnia zaciska się" pętla dobrobytu i nowego ładu " Stare porzekadło mówi : im dalej w las tym więcej drzew " I to właśnie widzimy każdego dnia, jak odbierają nam wolność . NIE WIDZIEI TEGO - JA SIE DUSZĘ TĄ ICH DOBROCIĄ O OBYWATELI . ZERO WOLNOŚCI.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.