Gmina Wadowice, Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach „
Zapraszają dzieci na bezpłatne warsztaty muzyczne

Gmina Wadowice, Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach „Per la Musica” oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach zaprasza wszystkie dzieci do udziału w bezpłatnych warsztatach muzycznych!

Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat obejmują godzinę lekcyjną rytmiki oraz prezentacje poszczególnych instrumentów, występy  naszych uczniów, a także konsultacje z nauczycielami oraz próby zagrania na konkretnym instrumencie!

Pierwotnie zajęcia miały się odbywać w każdą sobotę kwietnia i maja, niestety sytuacja epidemiczna na to nie pozwoliła: wobec nowych okoliczności proponowane są terminy: 4, 5, 11 i 12 czerwca (piątki/soboty).

Na stronie www.psmwadowice można zarejestrować się elektronicznie. Wszelkich informacji można uzyskać pod numerem telefonu 695 958 455.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Zenek 2021-06-03 13:08
Na ile ta szkoła jest przystosowana dla dzieci z niepełnosprawno ściami? Wejście na pewno nie jest.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.