Życzenia dla maturzystów od władz powiatu wadowickiego.
Życzenia dla maturzystów od władz powiatu wadowickiego

Życzenia dla maturzystów od władz powiatu wadowickiego.

Drodzy Maturzyści,

Z okazji zbliżającego się egzaminu dojrzałości pragniemy życzyć Wam powodzenia na egzaminach. Życzymy samych łatwych pytań i trafnych odpowiedzi, a przede wszystkim opanowania stresu i spokoju ducha.

Ostatni rok edukacji z pewnością był dla Was wszystkich bardzo trudny. Nauka zdalna to nowe doświadczenie, z którym Wy, Wasi pedagodzy i Wasi Rodzice musieliście się zmierzyć. Jesteśmy przekonani, że pomimo tych trudności pracowaliście sumiennie
i z egzaminem doskonale sobie poradzicie. Wyniki egzaminów maturalnych młodzieży
z powiatu wadowickiego każdego roku są jednymi z najwyższych w kraju. Wierzymy, że
w tym roku będzie podobnie, i mocno trzymamy za Was kciuki. Jesteście już z pewnością bardzo zmęczeni i zestresowani tym trudnym rokiem, ale już wkrótce będziecie mogli odpocząć i z radością przygotowywać się do nowego etapu w życiu.

Korzystając z okazji, chcieliśmy Was prosić, abyście pielęgnowali swoje talenty i rozwijali umiejętności. To one pozwolą Wam zaplanować dalszą ścieżkę kształcenia i osiągnąć sukces zawodowy. Matura jest ważnym egzaminem, ale nawet słabiej napisana nie przesądza
o porażce. Dzięki uporowi i ciężkiej pracy zawsze można zrealizować marzenia. Na egzamin idźcie zmotywowani, ale pamiętajcie, że jego wyniki nie są najważniejsze. We współczesnym świecie liczy się przede wszystkim pomysł na siebie i wytrwałość, a tego z pewnością Wam nie brakuje.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom za trud włożony
w pracę z młodymi ludźmi. Ostatni rok także dla Państwa był szczególnie ciężki i stresujący. Ciepłe słowa kierujemy również do Rodziców, którzy z pewnością wspierali swoje dzieci
w trudnych momentach. Podobnie jak chyba wszyscy Państwo mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym nauka zdalna będzie już tylko wspomnieniem.

 

Przewodnicząca Rady Powiatu                     Starosta Wadowicki                      Wicestarosta

        w Wadowicach

       Zofia Kaczyńska                                       Eugeniusz Kurdas                       Beata Smolec

(materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 gucio 2021-04-30 12:05
pisowsko pelowskie bezczelne dziady,zyczenia czelnosc maja skladac
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.