W CKZiU w Andrychowie zostały rozdzielone stypendia dla 21 zdolnych uczniów  przyznawane na rok szkoln
Uczniowie "Kotarbina" docenieni. Przyznano im stypendia

W CKZiU w Andrychowie zostały rozdzielone stypendia dla 21 zdolnych uczniów  przyznawane na rok szkolny 2020/2021 w  ramach projektu  Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego II.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie zostały rozdzielone stypendia dla uczniów zdolnych przyznawane na rok szkolny 2020/2021 w  ramach projektu  Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego II.

21 uczniów i uczennic z klas II – IV Technikum nr 1 w Andrychowie otrzymało przedmiotowe wyróżnienie. Wartość całego projektu to kwota 4 755 560, 02 złotych

Wysokość pomocy stypendialnej wynosi 300 zł/miesięcznie brutto, co wypłacane przez 10 miesięcy, daje kwotę 3 tysiące złotych w roku szkolnym dla jednego ucznia. W trakcie otrzymywania pomocy stypendialnej uczeń podlega opiece dydaktycznej nauczyciela – opiekuna. Stypendium przeznaczone jest na wydatki związane z celami edukacyjnymi stypendysty – informuje CKZiU w Andrychowie.

Kwota przeznaczona na stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych w CKZiU w Andrychowie w tym roku szkolnym wynosi 63 tysiące złotych

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.