Uczniowie Zespołu Szkół, w Andrychowie ZDZ Katowice w Andrychowie, w Wadowicach i Kętach otrzymali st
Stypendia dla najlepszych uczniów ZDZ

Uczniowie Zespołu Szkół, w Andrychowie ZDZ Katowice w Andrychowie, w Wadowicach i Kętach otrzymali stypendia prezesa Zarządu ZDZ Katowice oraz potwierdzenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów, które zostały wręczone z powodu pandemii dopiero teraz.

Stypendia otrzymali wyróżniający się uczniowie nie tylko w nauce, ale również postawie społecznej, pracy na rzecz szkoły, wzorowego zachowania czy obecności na zajęciach.

W szkole w Andrychowie, Kętach i Wadowicach stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali: Emilia Sordyl, Żywioł Martyna, Emilia Wójtowicz, Bartłomiej Kaczmarek, Kacper Żabiński, Joanna Mikuła, Amelia Micherda, Paulina Soj.

Stypendium Prezesa Zarządu ZDZ Katowice w wysokości od 100 do 200 złotych miesięcznie otrzymali: Marta Momot, Klaudia Moskwik, Martyna Drzyżdżyk, Klaudia Borowczyk, Weronika Hajdaś, Wiktoria Borowczyk, Damian Dubiel, Paulina Mazur, Angelika Mazur, Sebastian Bury, Agnieszka Malata, Emilia Wójtowicz, Wiktoria Synowiec, Gabriela Ciernia, Emilia Kucia, Faustyna Dyrda, Amelia Bafia, Artur Góra, Wiktoria Piorun, Katarzyna Wanat, Natalia Chlebicka, Grażyna Brożek, Natalia Sadłoń, Katarzyna Kukuła, Olga Cholewka, Kacper Żabiński, Joanna Mikuła, Amelia Micherda, Paulina Soj, Sandra Bogacz.

Gratulujemy i zachęcamy o sięganie jeszcze wyżej! Jesteśmy z Was bardzo dumni!. Praca w tak trudnym okresie dla uczniów i nauczycieli jest pełna nieprzewidywalnych wyzwań. Tym bardziej doceniamy przygotowanie uczniów do tak dobrych wyników, bo średnia którą należało pokonać to 4.75. Jeszcze raz dziękuję za pracę, gratuluję uczniom i nauczycielom , którzy osiągnęli tak wysoki wynik! – mówi dyrektor szkoły Zofia Wanat.

Szefowa ZDZ zaprasza absolwentów szkół podstawowych do kontynuacji nauki w ZDZ w Andrychowie, Wadowicach lub w Kętach. Placówki ZDZ proponują bardzo interesujące kierunki kształcenia: Technikum Usług Fryzjerskich z innowacją barberowską, Technikum Informatyczne z E-sportem – współpraca z Esport Association w Katowicach, Technikum Logistyczne z klasami wojskowymi. od 1 września 2020 roku szkoła realizuje też program MON: Pddziały Przygotowania Wojskowego, z projektu pełne umundurowanie uczniów i wyposażenie poligonowe na potrzeby szkoły, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z innowacja cukierniczą, Technikum Fotografii i Multimediów, Liceum Ogólnokształcące – KOSMETYCZNE- zajęcia praktyczne na szkolnych pracowniach kosmetycznych, Liceum Ogólnokształcące – MUNDUROWE. Branżowe Szkoły I i II Stopnia klasy wielozawodowe, Murarz –tynkarz, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, Fryzjer, Kucharz, Cukiernik, Kierowca mechanik z prawem jazdy, Stolarz, Elektromechanik i inne.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.