Małopolska Organizacja Turystyczna od lat konsekwentnie promuje małopolskie góry, a teraz razem z Tatr
#NajważniejszeWrócić. Warto obejrzeć te filmy przed wyjściem w góry

Małopolska Organizacja Turystyczna od lat konsekwentnie promuje małopolskie góry, a teraz razem z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym - TOPR podejmuje niezwykle ważny temat edukacji o bezpieczeństwie w górach serią filmów #NajważniejszeWrócić. Zobaczcie!

Każdego roku na szlakach turystycznych w Małopolsce, szczególnie w Tatrach ale również i w naszych Beskidach, wciąż dochodzi do setek różnego rodzaju zdarzeń i wypadków. Niestety nadal jedną z najczęstszych przyczyn wypadków jest mała wiedza turystów o zasadach bezpieczeństwa, brawura oraz przecenianie swoich umiejętności.

Małopolska Organizacja Turystyczna aktywnie włącza się w akcję promowania bezpieczeństwa w górach i wspólnie z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym prezentuje  serię filmów edukacyjnych o tematyce bezpieczeństwa w górach: #NajważniejszeWrócić.

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinasowana ze środków Ministerstwa Rozwoju w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i województwo Małopolskie.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.