Ruszają zapisy na zajęcia  Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.  Ze względów bezpieczeństwa
Zapisy na Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku tylko przez telefon

Ruszają zapisy na zajęcia  Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.  Ze względów bezpieczeństwa będzie można to zrobić tylko telefonicznie. Aby było sprawnie, WCK uruchomi dodatkowe numery telefonów. 

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku to propozycja, która od 2013 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.! W ubiegłym roku do udziału w uniwersytecie zgłosiło się ponad 300 osób, które w mgnieniu oka zapełniły listy na wszystkie zajęcia. WUTW dedykowane jest wszystkim osobom powyżej 55 roku życia, które mają wolny czas i zastanawiają się jak go wykorzystać. Oferta uniwersytetu jest przygotowana tak, aby każdy niezależnie od zainteresowań, predyspozycji i umiejętności znalazł coś dla  siebie. W programie jak co roku znajdą się uwielbiane przez studentów zajęcia taneczne, wokalne, językowe i plastyczne, zajęcia z jogi, gimnastyka ciała oraz wiele innych propozycji. Nie zabraknie także nowości w postaci zajęć komputerowych oraz medytacji z dźwiękiem!

W tym roku ze względu na wyjątkową sytuację oraz nagłe zawieszenie działalności uniwersytetu, podjęto decyzję o wprowadzeniu zmian w zapisach oraz systemie opłat. Zapisy ruszą w poniedziałek (7.09) o godzinie 8:00 i prowadzone będą wyłącznie w formie telefonicznej. Zapisy osobiste będą przyjmowane dopiero dzień później - od wtorku (8.09). WCK informuje, że w tym roku zapisy ruszają tego samego dnia dla wszystkich zainteresowanych - niezależnie od tego czy w roku ubiegłym należeli do uniwersytetu, czy zgłaszają się po raz pierwszy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć uniwersytetu! Na stronie internetowej WCK znajduje się opis wszystkich zajęć wraz z miesięcznymi cenami oraz terminami.

Numery telefonów udostępnione do zapisów: 33 823 31 56;, 33 823 39 57, 530 434 663, 888 305 909

(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.