Trwa nabór do siódmej edycji akcji społecznej „Z Lolkiem do szkoły – GO!”. W tym roku w nieco z
Z Lolkiem do szkoły. Papieskie muzeum przedłuża akcje

Trwa nabór do siódmej edycji akcji społecznej „Z Lolkiem do szkoły – GO!”. W tym roku w nieco zmienionej formule, ale nadal naszym celem pozostało wsparcia dzieci i młodzieży. GO! – bo chcemy zachęcać do rozwoju!

A teraz dobra wiadomość! Wiemy, że część z Was nie miało szansy przygotowania zgłoszenia, bo przebywało na wakacjach, a część prac jeszcze powstaje. Dlatego przychylamy się do waszych głosów i wydłużamy termin zgłoszeń aż do 18 września! – zachęca Magdalena Maślona z Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II.

Do uczestnictwa w akcji zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat (decyduje rok urodzenia), zamieszkałych na terenie powiatu wadowickiego. By wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej: https://domjp2.pl/projekty/z-lolkiem-do-szkoly/.

Organizatorzy zachęcają, by dołączyć do niego również film lub zdjęcie prezentujące rezultat posiadanej pasji, talentu lub zainteresowania.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Swój 2020-08-26 16:27
Przedłuża akcje... pytanie- po co?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.