Premier Mateusz Morawiecki poinformował, ze od września dzieci i młodzież wracają do szkoły, zaś n
Od września dzieci i młodzież wracają do szkół

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, ze od września dzieci i młodzież wracają do szkoły, zaś na początku października studenci wracają na uczelnie.

W czwartek (25.06) premier Mateusz Morawiecki był gościem "Rozmowy Dnia" Radia Łódź i TVP3 Łódź. Podczas niej padła ważna deklaracja rządu.

Od początku września dzieci i młodzież wracają do szkoły. Na początku października studenci wracają na uczelnie – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki, dodając, że jest to pewna decyzja.

Przypomnijmy, że  względu na epidemię koronawirusa od 12 marca tego roku nauczenie w szkołach i na uczelniach w Polsce jest zawieszone, zaś nauczanie odbywa się zdalnie na odległość.

Zdaniem szefa rządu, nawet gdyby jesienią koronawirus zaatakował ponowne, to "mamy dużo więcej doświadczeń i nie zamierzamy zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory".

Morawiecki kolejny raz przypomniał o zalecanym zachowaniu dystansu, dezynfekcji i częstszego mycia rąk a także zasłanianie nosa i ust.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 Zuza 2020-06-25 11:49
Heheheh uczniowie będą siedzieć dalej od siebie...Mamy klasę 32 osobową żadnej wolnej ławki, a na korytarzu armagedon jak w każdej warszawskiej szkole...Pomyśl zanim coś powiesz.
Cytować
+11 #2 Kasia 2020-06-25 11:50
U nas podobnie :D
Cytować
+4 #3 berek 2020-06-25 19:34
Żeby to nie było jak z samochodami elektrycznymi, promem i paroma innymi obietnicami Premiera zwanego nie wiedzieć czemu Pinokiem.Poki ci to nie wiadomo jak to dalej będzie się rozwijać.
Cytować
-1 #4 Miejski 2020-06-25 21:03
Morawiecki i szumowski i całą reszta tej bandy na czele z dudą i Kaczyńskim. Zamknijcie ryja i oddajcie ludzią pieniądze za straty finansowe przez te wasze fanaberie z wirusem. Sami się ośmieszacie i nie stosujecie się do niczego. Za to zakłady cierpią i padają. A ludzie wyjdą na ulice domagać się swojego. Złodzieje pisowskie nakradliscie sie juz. A te wasze tarcze to na kant dupy
Cytować
+2 #5 Wadowiczanin 2020-07-02 21:44
Nadprzyrodzone zdolności mają ci rządzący,oni dziś wiedzą ,że we wrześniu młodzież pójdzie do szkoły.gratuluj ę jasnowidze,nieo dważyłbym się takich planów robić,czas ,i pandemia pokaże.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.