Życzenia dla maturzystów od władz powiatu wadowickiego.
Życzenia dla maturzystów od władz powiatu wadowickiego

Życzenia dla maturzystów od władz powiatu wadowickiego.

Drodzy Maturzyści!

Ostatnie miesiące były dla Was szczególną lekcją i sprawdzianem – nie tylko z nabytej wiedzy, ale także odpowiedzialności, doskonalenia umiejętności oraz realizacji pasji i planów w niespokojnych czasach.  Jesteśmy przekonani, że z tej lekcji wyszliście silniejsi i odważniejsi.

Przed Wami matura, którą w Polsce słusznie nazywamy egzaminem dojrzałości. Głęboko wierzymy, że mimo przeciwności jesteście do niej dobrze przygotowani, zadania egzaminacyjne nie sprawią Wam większych trudności, a wyniki matury otworzą drzwi do wymarzonych studiów i utorują drogę do zawodowej kariery. Niech w nadchodzące dni nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości. Trzymajcie się w zdrowiu! Połamania piór!

***

Korzystając z okazji, nauczycielom pragniemy wyrazić wdzięczność za wieloletnią pracę z młodzieżą, za cierpliwe wspieranie jej edukacyjnych aspiracji, a w szczególności za serce i oddanie, które okazują uczniom w trudnym czasie pandemii. Rodzicom dziękujemy za wytrwałe towarzyszenie swoim dzieciom w ich rozwoju. Wszystkim przekazujemy wyrazy szacunku, a także życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz przychylności losu.  

Przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta  Beata Smolec


(materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Matura 2020-06-07 18:49
Matura życzę powodzenia maturzystom ile będzie zakażonych po maturze ponieważ przyłbice powoduja zakażenie wirusem do tyłu 4 m !!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.