Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie zwyciężył w konkursie „Turnus Uśmiechu” organiz
Wygrali zieloną szkołę w Wiśle. 50 osób uczyło się z uśmiechem na ustach

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie zwyciężył w konkursie „Turnus Uśmiechu” organizowanym przez Fundację ING Dzieciom. Główną nagrodą był bezpłatny wyjazd dla 50 uczniów wraz ze swoimi nauczycielami na 12-dniową zieloną szkołę o charakterze terapeutycznym  do ośrodka wypoczynkowego w Wiśle.

W trakcie pobytu wychowankowie ośrodka brali udział w zajęciach edukacyjnych, sportowych i rewalidacyjnych pod hasłem przewodnim „Aktywni dla zdrowia”.  Ponadto uczestniczyli w  wycieczkach edukacyjnych do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu, Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Istebnej, zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego w Zabrzu oraz wyjeżdżali na ćwiczenia rehabilitacyjne na baseny solankowe. Główną atrakcją dla wszystkich była wspinaczka skałkowa na ściance.

Jak podkreślają uczestnicy wyjazdu było ekscytująco, ciekawie i bardzo radośnie.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.