Podczas kolejnej akcji "Zdrowe Wadowice" organizowanej przez Neurocentrum przy współpracy z magistratem
Po raz kolejny w wadowickim parku akcja "Zdrowe Wadowice". To szereg bezpłatnych badań dla mieszkańców

Podczas kolejnej akcji "Zdrowe Wadowice" organizowanej przez Neurocentrum przy współpracy z magistratem, w Parku Miejskim mieszkańcy Wadowic będą mogli bezpłatnie wykonać szereg badań. Zobaczcie szczegóły!

W niedzielę (8.09) w godzinach od 10:00 do  17:00 w Parku Miejskim z inicjatywy Neurocentrum i Urzędu Miejskiego w Wadowicach odbędzie się kolejna akcja pod nazwą „Zdrowe Wadowice”.

Mieszkańcy będą mogli przeprowadzić  bezpłatne badania ciśnienia krwi, poziomu cukru i cholesterolu, USG tarczycy, osteoporozy, USG piersi, przepływów w kończynach dolnych, EKG, echa serca, słuchu, wad postaw u dzieci.

Przeprowadzone zostaną także bezpłatne konsultacje kardiologiczne, reumatologiczne, dermatologiczne, dietetyczne, stomatologiczne, lekarza chorób zakaźnych, internistyczne, logopedyczne i kosmetologiczne.

Podczas akcji będą także prowadzone działania edukacyjno-profilaktyczne żywienia osób starszych i dzieci, szkolenia z pierwszej pomocy, przeciwdziałania otyłości, obroną przec chorobami przenoszonymi przez kleszcze, szczepienia ochronne, pielęgnacji niemowląt i telemedycyny.

Akcja finansowana jest ze środków Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Super 2019-09-03 16:32
Bardzo ładnie, akcja Zdrowe Wadowice wymyślona i zapoczątkowana przez burmistrz Ewę Filipiak będzie teraz kontynuowana przez nowego burmistrza Wadowic. Bardzo dobrze, popieram.
Cytować
+4 #2 berek 2019-09-03 17:57
A fotka z czasów gdy organizował to ZZOZ Wadowice
Cytować
-2 #3 Zbychu 2019-09-04 19:31
A tylko mieszkańcy Wadowic czy łokolic tyż ?
Cytować
+3 #4 NABICI w BUTELKĘ 2019-09-06 17:25
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!

Parę lat temu byliśmy na Akcji Zdrowie w Parku w Wadowicach (żadne z badań NIC konkretnego nie przyniosło), ale niestety to nie jest główny problem, jaki mieliśmy z powodu udziału w tej "akcji", bo ...wypełniliśmy wręczoną nam kartkę papieru, gdzie trzeba było wpisać NR TELEFONU i swoje dane. :((((
Pod spodem zaznaczyliśmy oczywiście BRAK ZGODY na wykorzystanie danych osobowych w innym celu, niż na potrzeby badań w tym dniu podczas akcji.

Niestety - OD TEJ PORY zaczęła się gehenna!
Mieliśmy setki telefonów od różnych paramedycznych firm, które wydzwaniają oferując medykamenty i upierdliwie zapraszają NA POKAZY SPRZĘTU paramedycznego. :sad:

Nie pomagają prośby i groźby o zgłoszeniu do RODO - telemarketerzy na każdą prośbę o wycofanie danych z ich bazy wyłączają się i dzwonią za parę dni z innego numeru. :((


PRZESTROGA - jeśli nie chcecie takich sytuacji, to NIE PODAWAJCIE IM PRAWDZIWYCH DANYCH i prawdziwego numeru telefonu, bo na kilka lat będziecie mieli na karku upierdliwych telemarketerów.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.