Podczas andrychowskiej Bajkolandii nie zabrakło policji, która przygotowała stoisko, gdzie promowała
Policjanci promowali bezpieczeństwo podczas Bajkolandii. Dzieciakom najbardziej podobał się radiowóz!

Podczas andrychowskiej Bajkolandii nie zabrakło policji, która przygotowała stoisko, gdzie promowała bezpieczne zachowanie podczas nadchodzących wakacji. Największym zainteresowaniem najmłodszych cieszył się radiowóz.

W niedzielę (2.06) asp. szt. Małgorzata Hombesch oraz asp. szt. Rafał Tlałka z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii uczestniczyli w imprezie plenerowej „Bajkolandia” zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Andrychowie.

Mundurowi przygotowali stoisko, gdzie prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu policji, w tym policyjny radiowóz, który cieszył się szczególnym zainteresowaniem również osób dorosłych. Funkcjonariusze informowali najmłodszych o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacji, które niedługo się rozpoczną. Przypominali o zasadach bezpieczeństwa nad wodą oraz jak bezpiecznie poruszać się po drodze, ponadto przygotowali dla dzieci quizy, kolorowanki i drobne upominki.

W trakcie pikniku policjanci rozdali szereg materiałów informacyjno – edukacyjnych, a także służyli radą oraz pomocą odpowiadając na zadawane pytania.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 bezprzebaczenia 2019-06-05 19:49
A mnie Pani Policjantka !
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.