Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach podpisało z Komendą Powiatową Policji
CKZiU nr 2 w Wadowicach i policja podpisały porozumienie

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach podpisało z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach porozumienie o współpracy. O co chodzi?

W poniedziałek (18.03) w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach podpisane zostało porozumienie w sprawie współpracy pomiędzy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach reprezentowanym przez dyrektora mgr inż. Jerzego Kotasia, a wadowicką komendą reprezentowaną przez komendanta powiatowego policji w Wadowicach – podinsp. Arkadiusza Śniadka.

Porozumienie określa zasady współpracy przy wspólnej realizacji zadań na rzecz edukacji i propagowania działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego, profilaktyki oraz kształtowania postaw patriotycznych i społecznych w odniesieniu do młodzieży z CKZiU nr 2 w wadowicach

Współpraca pomiędzy komendą, a centrum realizowana będzie poprzez udostępnianie  prasy policyjnej, materiałów promocyjnych i reklamowych dotyczących Policji, służby w policji, a także szkolnictwa policyjnego. Przedstawiciele komendy będą uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych dotyczących bezpieczeństwa publicznego oraz będą realizowali na terenie centrum prelekcje, pogadanki i pokazy związane z Policją, adresowane do młodzieży szkolnej. Ponadto współpraca będzie realizowana poprzez merytoryczne wspieranie przez komendę podejmowanych przez centrum  inicjatyw o charakterze patriotycznym, przygotowywanych olimpiad przedmiotowych, konkursów wiedzy o historii policji oraz innych konkursów z zakresu tematyki policyjnej, turniejów i zawodów sportowych o charakterze pro policyjnym.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Kolorowe jarmarki 2019-03-22 19:05
Ktoś kto zdecyduje się na tzw. karierę w policji zmarnuje szansę na bycie bogatym.
Cytować
+2 #2 Paweł 2019-03-25 10:45
Brakuje jeszcze dziwki,księdza polityka i bandziora mielibyśmy komplet.
W co ja płaczę gdzie ja żyję.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.