To już ostatni dzwonek dla absolwentów szkół podstawowych aby zadecydować o swojej dalszej drodze ed
Targi dla kończących podstawówkę i szukających szkoły tym razem w Kalwarii

To już ostatni dzwonek dla absolwentów szkół podstawowych aby zadecydować o swojej dalszej drodze edukacji. Mogą w tym pomóc XV Targi Edukacyjno–Wydawniczo–Informacyjne, gdzie swoje oferty prezentują szkoły ponadgimnazjalne, wyższe uczelnie, a także PUP i OHP Wadowice.

Gospodarzem targów zorganizowanych przez Zarząd Powiatu w Wadowicach jest tym razem Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej (ulica Mickiewicza 9). Targi odbędą się w czwartek (28.03) w godzinach od 8:00 do 16:00.

Targi Edukacyjno-Wydawniczo-Informacyjne adresowane są do młodych ludzi, którzy szukają najlepszej drogi kształcenia i są jedną z największych tego typu imprez w powiecie. Od lat cieszą się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Dzięki zebranym informacjom młodzi ludzie mogą dowiedzieć się jak zaplanować swoją ścieżkę kariery zawodowej, jak się usamodzielnić, mogą także porozmawiać z przedstawicielami szkół i placówek. Takie spotkania umożliwiają bezpośredni kontakt oraz wymianę informacji.

Dzięki nim uczniowie mają możliwość porównania ofert edukacyjnych i wybrania tej najodpowiedniejszej. Pomogą im w tym foldery, ulotki czy broszury, które w domowym zaciszu  pozwolą podjąć właściwe decyzje. Pomocą służyć im będą także doradcy zawodowi. Uczniowie będą mieli również możliwość zapoznania się z zasadami rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.