Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na zajęcia animacyjno-logopedyczn
W Starym Kinie zajęcia logopedyczno-animacyjne dla dzieci

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na zajęcia animacyjno-logopedyczne w Starym Kinie dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

Pamiętacie "Dino-przygodę" i "Wielką wyprawę", kreatywne zajęcia dla dzieciaków, które odbywały się w czasie ferii zimowych w Kalwarii Zebrzydowskiej? Zadbaj o rozwój swojego dziecka i przyprowadź je na interesujące zajęcia animacyjno-logopedyczne w Starym Kinie.

Zajęcia mają program wspierający wszechstronny rozwój dziecka w wieku od 4 do 7 lat. A co na zajęciach? Ćwiczenia logopedyczne, kreatywne zabawy, stymulacja rozwoju ruchowego, elementy nauki czytania, tańce integracyjne, ćwiczenia pamięci i koncentracji, rozwój umiejętności społecznych, praca w grupie, warsztaty tematyczne.

Najbliższe zajęcia:
15 marca, piątek, godzina 15:00-16:00
19 marca, wtorek, godzina 16:30-18:30 (podwójne)
26 marca, wtorek - nie ma zajęć
Kolejne zajęcia - każdy wtorek, godzina  16:30-17:30.

Zajęcia prowadzi Paulina Śmiech. Koszt zajęć to 30 złotych na miesiąc. Zapisy i informacje w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.