Trzech uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy wzi
Oni znają się na rolnictwie. Nieźle poszło im w olimpiadzie

Trzech uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy wzięło udział w Finale Wojewódzkim Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Jak im poszło?

Pod koniec lutego w Krakowie uczniowie klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki: Łukasz Orlicki, Marcin Węgrzyn i Arkadiusz Żyła pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Adama Kajdasa reprezentowali Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy w XXXVII Finale Wojewódzkim Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Udział wychowanków placówki w wydarzeniu zakończył się dużym sukcesem.

Arkadiusz Żyła zdobył II miejsce, a Marcin Węgrzyn IV miejsce i obaj będą reprezentować Małopolskę w Finale Krajowym OMPR, który odbędzie się podczas jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 jan 2019-03-11 12:26
W 1992 roku na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności /bo tak się to wtedy nazywało/
na szczeblu Regionalnym w Nawojowej koło Nowego Sącza przypadło mi trzecie miejsce,a w finale ogólnopolskim a Szubinie koło Bydgoszczy zdobyłem tytuł Laureata zajmując 11 miejsce.
Życzę powodzenia i poprawienia mojego wyniku.
Króliczek Jan
Cytować
+2 #2 Sołtys 2019-03-12 11:49
Gratulacje dla uczniów i uczących nauczycieli.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.