Informatycy z "Mechanika" czyli  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach zdomin
Informatycy z Gorzenia zdominowali konkurs w Suchej

Informatycy z "Mechanika" czyli  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach zdominowali XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej, który odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej.

W poniedziałek (4.03) pięcioosobowa  reprezentacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach stawiła się w murach suskiego zamku w siedzibie Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. Uczniowie brali udział w dwóch konkursach: informatycznym oraz hotelarsko-gastronomicznym. W konkursach łącznie brało udział ponad 60 uczniów z całej Polski.

XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej zdominowali informatycy z "Gorzenia": I miejsce zajął Krzysztof Obłończek z klasy 4TI, III miejsce Mateusz Dobrzański z klasy 3TIB, zaś IV miejsce Mateusz Górzański z klasy 3TIB. Nagrodami były bezpłatne studia 3,5 letnie na kierunku Informatykaw suskiej szkole oraz nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczniowie otrzymali dodatkowo kupon rabatowy na studia w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii.

Opiekunem konkursu Informatycznego był mgr inż. Daniel Kępa.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 LOl 2019-03-06 11:48
Skoro opiekunem Był Pan Daniel
to co tam robi cepcer z budowlanki?:O
Może kazał im zeszyt nosic?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.