Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak ogłosił konkursy na dyrektorów pięciu placówek oświatowych w gmini
Są konkursy na dyrektorów andrychowskich szkół

Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak ogłosił konkursy na dyrektorów pięciu placówek oświatowych w gminie Anndrychów. W czwartek (14.02) na sesji Rady Miejskiej w Andrychowie podjęta zostanie decyzja o przyszłości Szkoły Podstawowej nr 3.

Jeszcze przed wakacjami poznamy nowych dyrektorów kilku szkół w gminie Andrychów. W poniedziałek (11.02) burmistrz Tomasz Żak głosił konkursy na stanowiska dyrektorów w pięciu placówkach oświatowych gminy Andrychów: Przedszkola nr 4 w Andrychowie, Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie, Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie, Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie oraz Zespołu Szkół Samorządowych w Rzykach

Szczegóły konkursu TUTAJ.

W czwartek (14.02) o godzinie 15:00 rozpocznie się sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Andrychowie, na której zapadnie decyzja w sprawie przyszłości Szkoły Podstawowej nr 3 w Andrychowie. Radni rozpatrzą uchwałę w sprawie jej likwidacji.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.