W andrychowskim magistracie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat profilaktyczny
Te dzieciaki znają się na bezpieczeństwie w sieci. Właśnie wygrały konkurs

W andrychowskim magistracie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat profilaktyczny  „Bądź bezpieczny w sieci” adresowanego do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z terenu gminy Andrychów.

We wtorek (5.02) w ramach obchodów  Dnia Bezpiecznego Internetu w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Andrychowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat profilaktyczny  „Bądź bezpieczny w sieci”. Konkurs zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach, komisariat policji w Andrychowie oraz Dział Profilaktyki Społecznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie był adresowany do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z terenu gminy Andrychów.

Jak informuje policja, głównymi celami tego przedsięwzięcia profilaktycznego było kształtowanie i popularyzowanie pozytywnych postaw dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci Internet oraz propagowanie wśród uczniów zasad poszanowania prawa i prospołecznych zachowań

Wszyscy laureaci i wyróżnieni otrzymali z rąk burmistrza Andrychowa Tomasza Żak, zastępcy komendanta komisariatu policji w Andrychowie – nadkomisarza Sławomira Urbanowskiego, kierownika OPS w Andrychowie Elżbiety Prus oraz kierownika działu profilaktyki OPS Marty Kajzer okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez policję w ramach realizacji projektu „Zagrożenia w sieci – profilaktyka, reagowanie”, a także przez Dział Profilaktyki OPS Andrychów.  

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.