Głupi i psujący dobrą opinię szkoły wyczyn. Ktoś dopuszcza się regularnie złośliwości  i zmien
Ktoś trolluje szkołę w Brzeźnicy. Sprawę zgłoszono na policję

Głupi i psujący dobrą opinię szkoły wyczyn. Ktoś dopuszcza się regularnie złośliwości  i zmienia frazy, co skutkuje informacją w wyszukiwarkach „Chlew Szkolno Przedszkolny Brzeźnica” przy wyświetlaniu informacji o placówce. w Brzeźnicy. Sprawę zgłoszono do Google i na policję.

Jak informuje Kronika Beskidzka, ktoś dopuszcza się regularnie złośliwości  i zmienia frazy wyszukiwania, co skutkuje przy wpisywaniu "szkoła", "brzeźnica" i pochodne,  informacją w wyszukiwarkach „Chlew Szkolno Przedszkolny Brzeźnica” przy wyświetlaniu informacji o placówce.

Dyrekcja placówki jest oburzona głupim dowcipem, który psuje dobra opinię szkoły. Mimo, że pracownicy szkoły regularnie "naprawiają" informacje odnośnie wyszukiwania, ktoś ciągle podmienia opis.

Sytuacja została zgłoszona do Google, a także na policję. Czy uda się znależć trolla?

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+16 #1 szkolny informaty 2018-11-15 14:17
Bosh.. a czy nie wystarczy, żeby szkoła kliknęła w link 'Jesteś właścicielem tej firmy?' potem postępowała zgodnie z instrukcjami, a jak google już zweryfikuje to będzie mogła sama sobie zarządzać swoją wizytówką w google, to naprawdę nie jest fizyka kwantowa. Najłatwiej zgłosić na policję, ale czy nie lepiej zapobiegać niż leczyć?
Cytować
+2 #2 uniwer informatyk 2018-11-16 11:03
hahahaa, może od razu do prokuratury xDDDDDDDD
Cytować
+5 #3 edek 2018-11-25 19:19
Derektorka jest zbyt tępa i głupia żeby to ogarnac
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.