Dobra informacja dla rodziców i dzieci z Jaroszowic. Gmina Wadowice otrzymała pozwolenie na budowę i p
Będzie stołówka w szkole w Jaroszowicach

Dobra informacja dla rodziców i dzieci z Jaroszowic. Gmina Wadowice otrzymała pozwolenie na budowę i przystępuje do realizacji stołówki w szkole im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach.

Obecnie uczniowie, aby zjeść posiłek zmuszeni są przejść kilkadziesiąt metrów do zaaranżowanych pomieszczeń stołówki w Domu Ludowym. Taka sytuacja już niedługo nie będzie miała miejsca. Wadowicki magistrat otrzymał pozytywną decyzję na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania pomieszczeń mieszkania służbowego w budynku szkoły dla potrzeb stołówki szkolnej.

W ramach projektu wykonana zostanie rozbiórka istniejących ścianek działowych, na ich miejsce powstaną nowe dzięki czemu oddzielona zostanie część jadalna od kuchennej i pomieszczeń socjalnych. Po zakończeniu prac powstanie w pełni wyposażona jadalnia z kuchnią, zmywalnią i magazynami na produkty o powierzchni 117 m2. Koszt realizacji przebudowy wyniesie około  900 tysięcy  złotych

To już kolejna duża inwestycja gminy Wadowice w szkole w Jaroszowicach. Przypomnijmy, że dwa lata temu burmistrz Wadowic Mateusz  Klinowski otworzył tutaj  nowoczesną salę gimnastyczną wraz ze ścianką wspinaczkową. Wykonano również elewację całego budynku. Wartość całej inwestycji wyniosła 3 596 237,00 złotych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 AMADEUSZ 2018-10-31 15:10
prosze jest co trzeba ! burmistrz Klinowski zrobi wszystko ,tylko trzeba czasu,Myślę ,że Jaroszowianie to docenią .
Cytować
-10 #2 rafi 2018-10-31 15:35
A nie trzeba tak wiele wystarczy
8 i poł miliona dla Maspexu dać
dla gminnych przedszkoli i szkół
Ale po co to już pytanie dla pana
burmistrza.
Cytować
+14 #3 3xK 2018-10-31 15:45
Cytuję rafi:
A nie trzeba tak wiele wystarczy
8 i poł miliona dla Maspexu dać
dla gminnych przedszkoli i szkół
Ale po co to już pytanie dla pana
burmistrza.

A dał cokolwiek temu Maspexowi? To po co ten tekst.
Cytować
+3 #4 wadowiczanin 2018-11-01 23:38
Właśnie po co ten tekst,źeby dokopać,niespra wiedliwie, to są te 2 moźe 3 osoby,co bardzo się BOJĄ obecnego burmistrza chyba mają coś za uszami.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.